| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare daca este normal sa simt in volan anumite denivelari sau gropi (nu este vorba de zgomote), tin sa mentionez ca am dus masina la un mecanic si i-a schimbat mai multe cum ar fi: burduf, brate, bucse, capete de bara, etc si mi-a zis ca are un mic zgomot caseta de directie si am inlocuit-o cu alta la mana a doua. Masina este un logan 1, 6 benzina si vechea caseta de directie era mai rigida, dar nu se simtea in volan mai nimic, oare ca este mai moale si de aceea?(Este cu servodirectie).

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu-i normal. caseta "nouă" pare mai proastă ca prima. Revino la vechea "dragoste"