| Kata_Cata_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare pe Renault Megane 2 e acealsi plastic de la bord, la fel ca cel de pe logan?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-ar putea sa fie acelasi material, pe Logan 1 facelift, ca pe Megane 2.
Pe primul model de logan era un plastic mai aspru, pe noul Logan nu mai stiu cum e.
Oricum, bordurile de Megane nu prea au nimic in comun cu Logan.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Este cam la fel plasticul dar arată mai bine, mult mai modern şi design-ul faţă de noul logan.