| dink08 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Sunt caut de ceva vreme lastunuri prin timisoara ( lastun =Dacia 500 pentru cei care nu stiu ). Aveti careva asa ceva sau stiti pe la voi prin zona de vreun Lastun? As vrea sa-mi iau unul. Dar undeva in timisoara/judet timis...maxim 1 suta km de tm...As aprecia daca ar stii vreo locatie unde as putea gasi aceasta masina.
Cei cu caterinca de gen `` cei cu masina aia breee laughing ``` rog sa se abtina, nu am nevoie de raspunsurile lor...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In constanta am vazut unul acum vreo trei luni