| stefan0012 a întrebat:

Am si eu o problema, am cumparat o masina prin aprilie, de la un dealer din Germania, pe numele lui tata si i-am facut rar, asigurare, am inmatriculat-o iar acum vreo luna am pus-o pe numele matusii mele... Asigurarea mai este valabila? Sau talonul? Am fost la primarie cu matusa si am inscris masina, dar nu stiu daca e in regula sa circul cu ea asa. Sper sa ma lamureasca cineva. Multumesc, seara faina!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te duci frumos si la politie si o transcrii pe numele ei. Ai 90 zile la dispozitie de cand ai instrainato

| stefan0012 explică (pentru suntserios):

Mersi! si trebuie facuta alta asigurare, nu?

| suntserios a răspuns (pentru stefan0012):

Da