| alexdarius5514 a întrebat:

Salut, am și eu o problema, am montat un subwoofer cu amplificator pe un golf 4 de 1000w problema este ca în timpul unei curbe mi-a sărit firul care făcea masa cu caroseria și am auzit ca un scurt, am oprit imediat la prima parcare și am verificat. Când am dat sa pornesc casetofonul nu mai funcționa deloc asa ca l-am demontat și am pus contactul, tot nu mergea, dacă leg firul galben cu cel rosu împreună și cel albastru deschis de la remoter împreună cu albastru de la subwoofer merge, problema este ca îmi merge non stop și nu îl mai pot opri, dacă le pun normal cu galben la galben și rosu la rosu nu porneste, ce as putea sa fac? Am încercat alt casetofon și este la fel.

2 răspunsuri:
| Alex1322 a răspuns:

Sigurantele la masina?

| alexdarius5514 explică (pentru Alex1322):

Am verificat pana și siguranțele de la casetofon și sunt în regula