| Impulsalex a întrebat:

Salut, am si eu un casetofon la masina si nu stiu de ce nu se aude tare eu dau volumul la maxim si imi arata ca se ridica volumul si se aude tare cand modific volumul dar muzica se aude foarte incet nici nu o auzi daca nu te apropi cu urechea de boxa firele sunt bune le-am schimbat ca am zis ca e din cauza asta boxe am pus altele si tot asa se aude, dc? ma puteti ajuta va rog frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai verificat si conexiunea la fiecare boxa si conexiunea intre casetofon si firele catre boxe?

| Impulsalex explică (pentru anonim_4396):

Da am verificat se aude in boxe muzica dar foarte incet

1 răspuns: