| danidni a întrebat:

Salut! Am si eu un passat b6 2006 si am un far(faza scurta si faza lunga) ars pe dreapta. Am fost la un servis aici la mine in sat si m-a tot amânat cu el. Ieri i-am dus masina acasa ca ramasese ca facem un schimb de faruri, imi da el altele mai ieftine si eu i le dau pe ale mele ca sunt mai bune, au si cornering pe ele, dar pe mine ma enervau ca trebuia sa bag masina in servis ca sa schimb un amarat de far si am zis sa imi dea el din alea de pot sa le schimb doar dandu-le jos un capacel si gata. Si imi spune el mie azi ca cica nu se potrivesc. Aveti idee daca nu se potriveste orice model? Si dupa il sun eu azi a doua oara sa vad ce mai zice si imi spune ca ma costa sa schimb farul 10 milioane, care initial sa se apuce de manopera si ca vrea sa facem schimbul a zis ca 4 milioane costa un far. Spuneti-mi va rog ca nu prea ma pricep, oare ma minte sau asa de scumpe sunt farurile? Si acum il sunai sa ii puna bara la loc si maine sa ma duc să-mi iau masina si sa caut neaparat pe cineva sa mi-o faca. E URGENT CA MAINE IMI EXPIRA ITP-UL SI NU AM APUCAT SA MA DUC, ca m-a tot amânat.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Unul SH e la jumătate sau mai puțin, ex:

https://dezma-auto.ro/......-2010.html

| danidni explică (pentru sierra1):

Mie imi trebuie bixenon