| Barzu_Iulian_1999 a întrebat:

Salut, am și eu un scuter pe care vreau sa îl revopsesc cu alte culori decât cele din certificat si vreau sa îl înmatriculez la primarie(scuterul a fost pe Iasi). Eu am numai certificatul de înregistrare vechi și cu contractorul de vânzare cumparare... ar mai trebui ceva?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu mai are altceva suna la rar si intreaba cum procedezi, de vopsit ai putea s-o faci acum si sa o duci dupa ca sa iti faca actele dintr-o lovitura

| Darius81 a răspuns:

Sincer nu cred, dar totusi mai bine intreaba dintr o sursa sigura sau cauta pe net