| Ghiuri_Marian_1997 a întrebat:

Am si eu un wv lupo 1. 2tdi, hidramata si am următoarea problema; daca merg un drum mai lung si dupa intru bara la bara in Bucuresti mi se opreste motorul in mers. Dupa merge sa o pornesc, pleaca de pe loc dar cand schimba a 2a se opreste iar. Daca las motorul sa se răcească, merge normal. Daca poate cineva sa ma ajute cu o parere. Multumesc

2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Parerea mea e s-o duci la un service si sa constate cineva autorizat, nu orice neica nimeni pe forumuri care a invatat cum sa-si lege cazanul cu putina sarma daca troncane.

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Salut, iacul de relantiu, are probleme daca iti moare motorul in asemenea conditii