| Hashimura a întrebat:

Am si o problema cu un logan 1.6 16 valve din 2011. Acul de la kilometraj se misca cum vrea el in timpul mersului, iar eu m-am gandit ca ar putea sa fie senzorul de la kilometraj. Ati putea sa imi dati niste magazine de unde as putea comanda acest senzor? Dar sa fie si bun, pentru ca am comandat unul care nu functioneaza prea bine, sau o fi alta problema acum...

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Https://www.pieseauto.ro/senzor-viteza-logan.htm
Esti sigur ca asta e problema? Eu zic sa te duci la un mecanic, poate ai un prieten care se pricepe...