| hackvl1 a întrebat:

am su eu o problema cu un piaggio ciao.nu stiu cum sa ii reglez avansul. ma poate ajuta cineva

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la un mecanic, cu cat umbli mai mult la el cu atat are mecanicul mai mult de munca

| Yamaha123 a răspuns:

Ai 2 suruburi la carburator cel cu arc si cel de deasupra carburatorului cel cu sufa. strangi sufa la maxim de la surubul cu reglaj, iar cel cu arc la maxim nu prea tare ca se strica foarte repede filetul si apoi cu o surubelnita lata il desfiletezi 2, 5 ture complete du pa care o pornesti si reglezi turatia de surubul cu reglaj (sufa). ca atat
Asfalt Uscat!

| theotheodora a răspuns:

Ce e aia?