| Hyper23 a întrebat:

Salut, am sustinut examenul teoretic pentru A. L-am luat si cand am iesit sa ma programez, politistul ma intreaba: " pe 5 sau pe 12" eu crezand ca este iulie luna viitoare, stiind ca pe 5 urma sa plec din tara am ales pe 12. Si cand ajung acasa vad ca e in August. Am cumva vreo sansa sa ma duc sa ma reprogramez daca mai e data de 5 libera?

5 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Cred ca ziua aia s-a ocupat demult.
Stai linistit.

| lamasanustefan a răspuns:

Da. Vorbeste cu instructorul. El cu siguranta cunoaste niste("Prietenasi") care te pot ajuta.

| Hyper23 explică (pentru lamasanustefan):

Pai nu e vorba de prietenasi ( este prea multa bataie de cap ), eu intreb daca pot sa ma duc la drpciv la politistul care m-a programat sa ma reprogrameze.

| lamasanustefan a răspuns (pentru Hyper23):

Asta nu

| Hyper23 explică:

Totusi, inteleg ca distanta intre date nu e chiar asa de mare, dar imi doresc permisul cat mai repede.