| exCREMENT a întrebat:

Salut.Am uitat cheile unui fiat punto in portbagaj si masina este blocata..cum se poate deschide?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Am patit si eu asa ceva (nu sunt mandru de asta ), am bagat o pana de lemn intre portiera si caroserie, am bagat o bucata de sarma cu care am deschis portbagajul.Nu stiu la fiat punto unde este pozitionata maneta aceea, dar la mine am avut acces la ea...

| Neya a răspuns:

Nu mai ai inca o cheie? Asa ar fi fost normal... Am auzit de o chestie. de ex masia e inchiriata si a doua cheie e la persoana de unde ai luat-o. Trebuie sa stai cu telefonul langa masina, in timp ce vorbesti cu tipul care are cheile, iar el trebuie sa apese pe telecomanda aia pentru a o deschide. Nu stiu daca e adevarata, dar macar poti incerca.