| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un atv 125cc cum pot prinde tel de ghidon? am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu pricepi, dar la volan sau pe bicicleta, este INTERZIS folosirea telefonului, deci, il pui in buzunar sau in geanta, ca oricum nu ai voie sa-l folosesti.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poti sa-l pui sub roata si termini mai repede cu el, nu are rost sa pierzi vremea.

| Rezist_Rezist_1975 a răspuns:

Cu suporti pentru telefoane. Cauta pe internet si o sa gasesti, cred ca merg si aia pentru biciclete.