| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am un audi A4 B6 1.9 2002.
Pur și simplu nu mai stă la relanti.
Dacă o pornesc trebuie sa o accelerez direct altfel se oprește.
Pana în 2000 urca greu, dupa începe să urce normal dar dacă ma opresc sa o accelerez, scade și se oprește.
Plus ca pana sa ajung la 2000 tremura foarte rău.
Si scoate si foarte mult fum alb ca atunci când se duce turbo.
Am mai avut probleme cu ea dar nu ca acum.
Ori cum întreb doar de curiozitate pentru ca nu o mai repar.
Am reparat-o de prea multe ori și nu-mi mai convine să bag bani in ea.
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Injectoarele cel mai probabil.

| NotNamed a răspuns:

Sunt sanse sa existe apa in motor sau la pompa de benzina sa nu mai alimenteze corect.