| Daviddamiean a întrebat:

Am un audi a4 b8 din 2010, am observat ca nu am in bord martorul de portiere deschise, m-am gandit ca poate masina nu are optiunea asta dar totusi cred ca e o optiune stock, nu stiu, poate fi o problema pe partea electrica de nu imi apare? Sau becurile din portiere, am stopurile rosii dar nu stiu daca sunt si becuri pentru ca nu se aprind, poate si acolo am o problema, sau nu am nici optiunea asta

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un electrician auto sa nu ai un fir intrerupt de obicei la portiera soferului apar probleme