| Marian12123 a întrebat:

Salut! Am un audi A6 c7, cum pot face ca navigația sa stea mereu afară? Când opresc și ies din masina iese și întra sau când pornesc ceva normal știu asta. Dar deja iese mai greu și nu vreau sa dau o grămadă de bani și nu știu cum pot sa fac sa stea mereu afară. Dacă știe cineva mi-ar fi de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Moldoveanu15 a răspuns:

Din cate stiu eu pentru modelul tau de navigatie nu se poate face nimic. sfatul meu e sa o schimbi cu una pe androi care e mult mai practicawinking

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Pune-i putin ulei de pus in benzina se cheama ulei de amestesc.
si daca trage mai bine cu combustibil nou si cu ulei in amestesc 3% inseamna ca ai segmentii uzati tociti trebuie sa schimbi segmentii