| ady18 a întrebat:

Salut, am un bmw e34 525tds si rola intinzatoare numai se mai muleaza pe curea din ce cauza poate fi? Precizez ca intinzatorul este hidraulic

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Pt ca s-a dus intinzatoru de aia, cumpara altul inlocuieste si aia e tot.Cauza este ca s-a stricat, doara nu te astepti sa tina o vesnicie.A iesit lichidu ala afara si aia e, deci nu mai ai cei face, trebuie altul

| Nimeni10 a răspuns:

Nu prea sunt mecanici pe TPU, de ce nu te duci la un service specializat?