| Valikng a întrebat:

Salut, am un bmw e46 1.8 benzina, se aude un huruit, pe tope, și nu trage cum trebuie, repet doar în mers, când sta pe loc nu se aude absolut nmc când o turez
Am un filtru sport, l-am dat jos astăzi și am observat ca este fisurat pe o porțiune destul de mare, aceasta sa fie problema, sau clapeta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Arunca filtru ala si pune unul normal, pentru modelul de masina care il ai, ca nu-i compatibil au filtrele de masini sport, de aiai se sparge sau crapa.