| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Am un bmw e46 320d facelift cu dsc si la sfarsitul lunii octombrie vreau sa ma duc la Sinaia, probabil o sa fie zapada si mi-e putin teama, e prima data cand merg acolo. Nu am avut probleme pe timpul iernii cu bmw-ul am cauciucuri bune, dar vreau niste pareri ale unor oameni care au fost. Reusesc sa ajung sau? laughing greutatea e 50/50 la e46 asa ca nu vreau sa aud comentarii cu (e usoara de spate). Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce crezi ca e la sinaia? Daca ai mers iarna cu bmw inseamna ca stii cum e nu?

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru suntserios):

Da si e ok. Zic de urcat si alte lucruri de genul.