| Solarius a întrebat:

Am un bmw e46 coupe facelift din 2005 cu volan dreapta. As vrea sa stiu daca se potrivesc piesele pentru conversie dupa modelul in 4 usi nefacelift sau dupa modelul compact. Va multumesc din suflet.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Solarius! Este cel mai probabil sa se potriveasca, dar depinde ce piese, ce e sub capota merge sigur, ce e sub masina e cel mai probabil sa se potriveasca, iar caroseria nu in toate partile.

| Solarius explică (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza in strict piesele de conversie ( schimb volan) plansa bord, butonase, caseta directie, pompa frana, ansamblu stergatoare si ce or mai fi pentru aceasta operatie.

| FocuS2 a răspuns (pentru Solarius):

Se potrivesc perfect

| anonim_4396 a răspuns (pentru Solarius):

Atunci stai calm ca e totul ok, astea sunt chestii normale, care se pot schimba. Bafta!