| intrebcenustiu a întrebat:

Salut. Am un BMW e90 din 2007 si de curand i-am pus angel eyes pe led si lupe. Cand le aprind nu mai am semnal pe niciun post radio. Daca le sting, radio merge fara probleme. Are cineva idee din ce cauza face asa si ce ar trebui sa fac sa mearga radio si cu farurile pornite? multumesc anticipat

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Mers la un electrician auto care se pricepe. Nu stiu cum vin aceste angel eyes aftermarket la tine dar probabil au nevoie de alt voltaj, eu cand aveam bmw mi-am luat faruri cu tot cu angel si nu am avut nevoie sa fac nicio modificare.
Dar nu poate fi ceva complicat ce nu poate fi rezolvat prin tragerea unui cablu de catre un electrician.