| DanutzRosu a întrebat:

Salut, am un Bmw E90 si nu gasesc pe internet cum sa dau plasticul acela de sub parbriz, acela de aer care este pe centrul bordului. Am lasat o chestie care miroase frumos acolo si daca a batut soarele in ea, cand am luat-o s-a luat cu tot cu autocolantul ala dupa acel plastic. Fara sa demontez bordul aiurea... fara biciclisti, seriozitate va rog.

7 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Acolo este senzorul de temperatura, e ceva mai difil de dat jos. Asa, ca ia bicicleta si mergi cu ea. Roaga-te la D-zeu sa nai bata vantul, sa te mai si impinga pe tine. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Începătorul988 a răspuns (pentru DanutzRosu):

Am Octavia 2 VRS. Uite ca senzorul nu e in parbriz, care din noi e prafao? Cocalare.

Răspuns utilizator avertizat
| Începătorul988 a răspuns:

De masina cocalarilor. Smr, ai venit de la capsuni si gata, e90, mare jmeker care baga motorina de 50lei/saptamana.

Răspuns utilizator avertizat
| barosanu69 a răspuns:

Al spargi bos