| apocalipso1994 a întrebat:

Salut,

Am un ford fiesta care de aproape un an de zile nu se mai deschide centralizat ci se deschide doar pe usa soferului si uneori se deschide si pe restul usilor singura dupa cateva minute. Care credeti ca ar fi problema? Si ce rezolvare as putea gasi?

1 răspuns:
| Pleșa_Roxana_1990 a răspuns:

Mergi la un electrician auto, care in mod sigur te poate ajuta. Se poate sa nu fie contact undeva sau sa se fi stricat de tot inchiderea centralizată. Bafta!