| AlexBlack a întrebat:

Am un ford fiesta din 2003 si mi s-a blocat radioul (mi s-a lucrat la alternator, baterie, etc). Imi apare "locked 10". Am aflat seria de la radio "M111345", si am nevoie de un cod sa-l introduc.

(In caz ca nu ma puteti ajuta, voi merge la reprezentanta la Ford. Totusi, sper sa primesc ajutor, n-as merge pentru o simpla banalitate)

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Gasesti codul in manualul masinii

| Heavenonearth a răspuns:

Este o aplicatie care iti dă coduri gratuite.

| AlexBlack explică (pentru Heavenonearth):

Ok. Cum se numeste?

| Awwr_Adam_1999 a răspuns:

Odata ce ai umblat la alternator radioul tau a pierdut contactul cu copiuterul.trebuie doar sa inversezi mufele din spatele radioului srg.si rvc.asa se intampla mereu la ford