| VladUtzel a întrebat:

Salut,am un golf 4 cu ITP-ul expirat si urmeaza sa fac inspectia in zilele urmatoare.
Intrebarea mea este:daca am martorul airbag aprins in bord(nu stiu din ce motiv)voi fi respins la ITP?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| BoGdY1107 a răspuns:

Nu il pici, am fost eu cu un Audi A4 B5 si nu m-a picat din cauza asta, mi-a facut poza la bord cu martorul aprins, deci nu am cum sa exclud varianta ca nu l-a vazut aprins.

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Am o cunostinta ce o picat din cauza la asta.Eu zic sa mergi sa o rezolvi sau macar sa stingi becu.