| DNSStefan a întrebat:

Salut am un golf 4 din 2003 abia cumparat
Are martorul(Check Engine) aprins datorita sondei lambda...dar nu asta e problema
A inceput sa mi dea suturi in toate vitezele suturi puternice are momente cand isi revine dar foarte putin si da iar suturi cand schimb viteza...
Cand incepe sa dea suturi martorul se aprinde si se stinge in continu... stie cineva de la ce ar putea fi? Multumesc anticipat.
P.S. nu i de la combustibil.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A, pai e de la motor, sefu!
A fost simplu.

| DNSStefan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am descoperit ca are o tija de plastic pocnita care intra in motor presupun ca e de la ea, as atasa poze dar nu stiu cum

Răspuns utilizator avertizat