| alecs94 a întrebat:

Salut, am un malaguti f12 si mi se incalzeste apa foarte repede (fierbe) ce problema are?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Probabil uleiul vechi!

| mitzacbr a răspuns:

Ai ars garnitura de chiuluasa.Du-te sa o schimbi ca daca nu iti strici motoru.

| Dorin_8007 a răspuns:

Nu cred ca are treaba cu garnitura sau uleiul. uitate sa vezi daca nu e defecta pompa de apa. poate nu mai face circuitul.la scuter nu e ca la masina cu termostat sa faca circuitul la o anumita temperatura

| djstefan a răspuns:

Mai inteligentilor nu mai speriati baiatul degeaba...nu e aerisita instalatia cum trebuie...vezi ca o sa ai un surub pe la radiator care il desfaci sa iasa aerul de pe instalatie si dupa aia il stringi bine.succes

| timy95 a răspuns:

Poti sa i pui o ventola pe directwinking