| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un opel astra G din 2002. De cand am adus-o din service se comporta ciudat. Gen cd player-ul merge fara contact, la fel si geamurile electrice, inchiderea centralizata nu mai functioneaza (nu se sincronizeaza cheia) cand tin usa deschisa se aude acel beep-uit ca si cum as avea farurile aprinse. A mai intalnit cineva asa ceva? Funda, multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te inapoi cu ea si explica-le situatia. Nu am intalnit asa ceva pana acum.

| OldSoul a răspuns:

Din ce ai spus tu pare a fi contactul defect, partea electrica mai exact, este ramas pe pozitia 1.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Uite-te la numar, poate ti-or fi dat alta.