| Freddy_Maryus_1993_hEcv a întrebat:

Salut am un opel astra G si vreau sa stiu si eu cum scot toata benzina din ea

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Tragi cu un furtun lung, pana in in fund la rezervor, tragi toata benzina.

| Freddy_Maryus_1993_hEcv explică (pentru kar1GaNNN):

Asa o sa fac pe la pompa. am pus motorina peste benzina

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Freddy_Maryus_1993_hEcv):

Aolo, e cam mare problema, mai bine te-ai duce cu ea la un Service Auto...

| einsteinchen a răspuns:

Demontezi rezervorul, conductele si rampa de alimentare.
Ai pus motorina cumva?

| Freddy_Maryus_1993_hEcv explică (pentru einsteinchen):

Da, am pus 10 L de motorina

| einsteinchen a răspuns (pentru Freddy_Maryus_1993_hEcv):

Imi pare rau! Trebuie sa faci exact ce am scris, daca era 1 - 2 litri, mai mergea. Iesea ceva fum mai mult si era mai puturoasa masina.
Si sa nu uiti sa schimbi si filtrul de benzina ca nu mai ai ce face cu el.

| Tw1sTer a răspuns:

Dai o gaura in rezervor cu bormasina si curge toata benzina laughing)