| SpikeSpigel a întrebat:

Salut, am un opel vectra b din 1996/1997. Poate cineva sa mi spuna va rog unde se afla repartitorul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-o la un centru auto sa ti-o repare. Daca nu ai habar de mecanica auto, te asigur eu ca-i mai sanatos din toate punctele de vedere sa o dai pe mana unui doctor de masini, nu sa bagi tu degetele unde nu trebuie, ca o sa plangi dupa masina.

| SpikeSpigel explică (pentru Violleta2022):

Ok, am inteles. Totusi, nu mi ai raspuns la intrebare. Vreau sa aflu unde este repartitorul

| Violleta2022 a răspuns (pentru SpikeSpigel):

La frana, pe spate!

| Wordofthat999999 a răspuns:

Buna! Si eu am acelasi opel il voi intreba pe tata imediat ca el sigur stie sau ai rezolvat...

| SpikeSpigel explică (pentru Wordofthat999999):

Daca vrei sa l intrebi happy