| LorenzoLoL a întrebat:

Salut ..Am un opel vectra b si am o problema.Va rog frumos daca ma puteti ajuta si pe mine. Am reinlocuit bateria ca numai era buna si mi s-a blocat casetofonul si cere un cod de deblocare s-a resetat cum ar fi
Porblema este ca nu stiu codul pentru deblocare ...Model casetofon VDO PA6 GF15 GM 13 107 918.Va rog frumos daca ma puteti ajuta si pe mine.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci decat sa mergi la un service gsm( care decodeaza si casetofoane) si sa il decodezi.