| Freddy_Freddy_1993 a întrebat:

Am un opel vectra c si ma intereseaza si pe mine cat costa sa muti volanul de pe dreapta pe stanga?

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Npc

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Difera de la masina la masina, la opel vectra c va fi aproximativ 1000€, dar mai bine il vinzi si iti iei alta cu volan normal, nu se merita sa faci aceasta modificare.

| Florian20405 a răspuns:

Salut.Intr-un service auto autorizat costa in jur de 1000E.Nu prea se merita sa schimbi volanul, cel mai bine o vinzi si-ti iei pe stanga, cat dai bani pe schimbat volan, reglaje etc iti iei gata inmatriculata si cu volan pe stanga laughing
Bafta!

| Freddy_Freddy_1993 explică (pentru Florian20405):

Mersi. DAca imi poti lasa un nr de telefon sau o adresa de e-mail la un service autorizat.

| Florian20405 a răspuns (pentru Freddy_Freddy_1993):

Http://olx.ro/......Dz1bz.html
uite aici, sper ca te-am ajutat

| Freddy_Freddy_1993 explică (pentru Florian20405):

Mersi frumos

| Florian20405 a răspuns (pentru Freddy_Freddy_1993):

Npc

| maaadyyy a răspuns:

Eu stiam ca este doar 500 de euro happy