| Andrei24R a întrebat:

Am un passat b6 din 2006 cu sistemul audio original din fabrica. Ma gandeam sa imi imbunatatesc calitatea audio. Ce parere aveti de aceste boxe http://www.electronic-star.ro/......188829.htm Merita sa le schimb cu cele a le masinii?

1 răspuns:
| AresLusitani a răspuns:

In general volkswagen-urile au deja din fabrica sisteme audio destul de puternice si se aud chiar bine in comparatie cu alte masini (opel fait renault) si alte masini din acelasi an. Dupa parerea mea, daca acestea nu sunt defecte nu vad motivul de ce ai vrea sa le schimbi, ele deja au o calitate superioara. Daca vrei mai multa putere insa, atunci poti sa-ti pui un subwoofer. Sper ca te-am ajutat si sarbatori fericite iti urez.