| Catalin25999123 a întrebat:

Am un passat B6 din 2007, cu cutie automata Dsg, motor 2.0, cod motor BMP. La plecarea de pe loc "în curbe" are niște pocnituri continue sub mașina pana ce se îndreaptă mașina după nu mai face deloc în mers, nici curbe și nici în linie dreaptă doar pana opresc mașina de tot și e nevoie se plec de pe loc în curbă (sper sa înțelegeți la ce ma refer). Săptămâna viitoare ma duc sa ii schimb distribuția și as vrea niște păreri la ce sa ma aștept de la problema asta. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| GouDidodino a răspuns:

Planetarele fac asa, schimba capetele de planetare

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Planetara?

| Digikey a răspuns:

Planetarele incep sa dea semne.De regula o fac dupa 350.000 km.

| Catalin25999123 explică:

Un capăt de planetară era de vină

| Mihailorin86 a răspuns:

Ar putea fi de la planetare dacă face doar în curbe