| AdelinaIoana11 a întrebat:

Salut, am un Passat b6 din 2007 și mi s-a aprins martorul de la plăcuțele de frâna, dar tocmai ce le am schimbat, nu fac zgomot, discurile nu bat, iar de vreo 2 săptămâni mi s-a aprins și semnul cu un p tăiat, care am înțeles ca este de la frâna de mâna, dar mașina nu are nici o problema, totul funcționează cum trebuie
Cum pot stinge becurile?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihaihai a răspuns:

Mergi la un service si pune testerul pe ea

| benzu a răspuns:

Verifica erorile cu un tester sa vezi despre ce e vorba. Probabil trebuiesc resetati martorii cand se schimba placutele. Verifica si presiunea in roti.