| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung C3010. Telefonul l-am luat din magazin fara optiunea pentru cablu de date USB, si vreau sa va intreb daca pot lua un cablu de date compatibil cu telefonul, si sa vad daca merge. adica daca telu' nu are din magazin cablu de date, pot transfera date? Scz de categorie.

3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Da am card de 2GB si bluetooth

| rocket a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/......80097.html Asta nu iti este bun?

| YTBDrawingBase a răspuns:

DA,merge si fara cablu, cu un bluetooth USB costa in jur de 180-200 de mii, clasa II.Il gasesti in magazin gen Omnia[eu de acolo in am] si bluetoothu asta usb merge pe orice telefon care are bluetooth in el[majoritatea]. Unele telefoane ca sa poti sa transferi date pe ele iti trebuie card la ele[e din telefon,bluetoothu usb il detecteaza siti permite sa faci call, sa intrii in mesaje, agenta.etc.].Al tau daca are card[oricat de mic]e perfect. Crede-ma, merge pe orice telefon cu bluetooth[driverul pentrul stikul usb este de ex: bluesoleil] si transferi muzica poze jocuri filme la viteze mai mari decat prin telefon-telefon...bine nu merge nici cu viteza cablului dar totusi e ceva