| Nutzu_Yonutz_1974 a întrebat:

Salut, am un scuter in 2 timp. Inainte cu 3 saptamani am dat carburatorul jos si l-am curatat (n-am mai facut niciodata asta) pornea, am mers cu el 2 sapt si am spart toba, am pus o teava in loc la ceea ce era sparta. A pornit 2 zile foarte greu si a 3 a zi nu a mai pornit deloc si nici nu trage benzina in filtru, e doar un sfert de filtru cu benzina. Pareri?

1 răspuns:
| GeorgianRaGe a răspuns:

Sa depus mizerie pe acea teava, si ea umplanduse de mizerie a dus acel fum si mai in adanc si sa infundat.