| Abel05 a întrebat:

Am un Scuter in 4T, recent i-am schimbat telescopul pe spate si am verificat daca atinge roata de el dar nu atingea. Am mers cu el o luna si nicio problema. Dar i l-am lasat la un prieten o saptamana si cand il iau inapoi cauciucul era mancat pe o parte cum a atins de arcul de la telescop. Cand il la pe partea stanga putin atinge mai mult.
De la ce sa fie oare?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Intreabă-l pe acel "un proeten", mai spune-i cât ai dat pe telescop, că iei altul