| Boss_Marian_1996_CoKh a întrebat:

Salut, am un scuter malaguti f12 motor de 50 cc si i-am schimbat setul motor azi si l-am pornit. A mers bine, dupa m-am plimbat un pic la drum lung si am mers incet cu el dupa a inceput sa se intrerupa si sa se opreasca motorul. Dupa a pornit iar si iar s-a oprit (problema este de la carburator dupa am observat ca toate suruburile de reglaj erau inchise si de asta el nu fugea si se oprea din mers si asta v-as ruga cum se regleaza un carburator la malaguti f12 50 cc?)

1 răspuns:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut, daca esti pe raza Timis-Caras Severin ..am un prrieten care e mecanic moto profesionist! daca te intereseaza da-mi un raspuns