| danini20 a întrebat:

Salut, am un scuter nu a mai fost pornit de 1 an jumate iar acum a pornit. Scoate fum așa alb și nu se accelerează la maxim, prinde maxim 30km/h. Stiți de la ce ar putea fi? Se numește Olympus, am curățat carburatorul, la ce as mai putea umbla?

3 răspunsuri:
| MarinicăEu a răspuns:

Este normal datorita faptului că nu ai mai umblat cu ea de un an

| danini20 explică (pentru MarinicăEu):

Ce as putea sa ii fac?

| MarinicăEu a răspuns (pentru danini20):

Se rezolvă peste putin timp, dar poti sa-i scoti benzina si uleiul, si dupa i-l bagi la loc din nou