| Abalfabetu112 a întrebat:

Am un scuter sachs speedjet rs50 limited edition, toba sport, cdi sport, nu are burete in filtru de aer, am luat o groapa cu el si de atunci nu se mai accelereaza si pusca in toba, cand accelerez putin pusca mai tare si se inneaca, am reglat carburatorul 2, t ture benzina 2 ture aer... nu mai stiu ce sa ii fac

Răspuns Câştigător
| 9Florin9 a răspuns:

Schimba bujia, cumpara una NGK cu iridium, are scanteie mai buna, si iti da si cai in plus.
Ar fi bine sa pui buretele de la filtru inapoi sau sa cumperi un filtru sport universal.

| Abalfabetu112 explică (pentru 9Florin9):

Ok.o sa incerc sa vad daca merge!

1 răspuns: