| Bobita2 a întrebat:

Am un subwoofer si trebuie sa il conectez la un RCD300 {radio de golf 5}! la ce cabluri trebuie sa conectez remote controlul si rca-urile? URGENT

'

2 răspunsuri:
| RoyalJakiro a răspuns:

Nu poti conecta un subwoofer la un radio fara a avea un amplificator, daca vrei bass. Daca nu bass, cumperi un filtru de bass si il conectezi la una din iesirile de la radio pentru difuzoare. Sper caam fost de ajutor. Bafta!

| Bobita2 explică (pentru RoyalJakiro):

Este un subwoofer activ adica are deja staţie in el! Eu am intrebat la ce cabluri trebuie sa conectez remote controluul si rca-urile