| Mihaitzaplesanule a întrebat:

Salut, am un vw jetta 2006 și am opțiunea sa se blocheze ușile automat la 20km/h și as dori sa o dezactivez. Am citit undeva ca se poate și fără tester ținând apăsat pe butonul de blocare din mașina și pe încă ceva dar nu as vrea sa fac vreo prostie. Poate îmi puteți spune dacă a mai încercat cineva. Mulțumesc

1 răspuns:
| va21102001 a răspuns:

Nu, sunt vorbe. Din tester se face totul. Am eu jetta 2008 si chiar saptamana trecuta am dezactivat blocarea usilor