| cristimaz a întrebat:

Salut ????! Am un x1 din 2011 și as vrea sa ii pun niște îmbunățiri minore și as vrea sa știu dacă e posibil. Mașina are senzori doar pe spate cu afisare pe nevigatie, pot sa adaug senzori pe fata dar sa îmi și arate in bord ( sau măcar sa aud bipăitul ) și un alt lucru as vrea sa ii adaug camera pentru marșarier neavând, se poate?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Https://www.pieseauto.ro/......95833.html

Iar intrebarea numarul doi, da, poti. vorbeste la un mecanic, unul care stie cat de cat de capul lui