| MafteiStefan a întrebat:

Salut, am vazut pe Youtube un om care a facut dintr-un scaun de masina un scaun de birou cu picioarele unui vechi scaun de birou, cum as putea sa fac modificarea?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sunt zeci de tutoriale pe Youtube despre cum poti face char tu asta

Uite un exemplu
https://www.youtube.com/watch?v=gdvEFABF38k

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sudezi doua bare intre suportii scaunului auto, iar intre ele o bucata de tabla mai groasa (3-4mm), care va fi flansa pe care vei prinde picioarele scaunul de birou, asta daca vorbim de scaun pe roti.

| goguPatent a răspuns:

Sudezi scaunul de masina de un suport pentru scaun de bioru simplu... mai ales daca ai vazut pe cineva facand asta deja

Răspuns utilizator avertizat