| alexandrumih a întrebat:

Are cineva idee cam cat costa un schimb de ulei pentru un autoturism Opel astra g (bezina) in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Te bagi sub masina, dai un ciocan in buson, ca sa-l detonezi, apoi cu un imbus de 5 ìn forma de stea cu 6 colturi, desfaci busonul. Va curge uleiul ars (intr-un recipient) lasi pana la ultima picatura. Pui busonul la loc, si strangi. Apoi ridici capota, desfaci capacul de la ulei, si pui uleiul nou. Pentru a afla ce cantitate si W? (5-10 etc), da-i un bacsis unui mecanic, sa-ti zica fara sa afle patronul.

| KinkyDive a răspuns:

In jur de vreo 200 lei daca nu mai bine happy