| Lungu_Ionut_1993_jEuZ a întrebat:

As avea o intrebare despre un motor 2.0 tdi pe Skoda Octavia 2. Cum se prezinta? Daca are ceva probleme motorul.

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Depinde care 2.0 TDI. Daca este cel 2.0 TDI PD atunci cam au probleme. Cele noi CR sunt mai ok,totusi nu stralucite, adica pot avea probleme normale de motoare diesel (supapa EGR, filtru particule, injectoare, etc). Daca nu vrei musai 140cp sau 170cp mai bine un 1.9 tdi de 105cp, mult mai ok.