| GabrielAlex1994 a întrebat:

Salut! Aș dori să îmi cumpăr o mașină cu care să lucrez la Bolt. Ce cerințe sunt pentru mașină, ce an trebuie să fie și ce dotări trebuie să aibă?

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Chiar de cerinte specifice nu stiu. Am vb cu un domn ce face bolt si o spus ca momentan singurele masini care merita sa scoti profit sunt cele hybrid sau electrice pe bolt. Dar si asa el o zis ca parca nu ii mai merita si se gandeste sa renunte ( el folosea toyota hybrid 2018).