| EusebiuG a întrebat:

As dori sa ma apuc de scoala de soferi, imi poate recomanda cineva un instructor bun in orasul Targoviste?

3 răspunsuri:
| Scharfschütze666 a răspuns:

Salut, am terminat recent scoala de soferi tot in targoviste, ti-l recomand cu cea mai mare placere pe Domnul Visan, de la Mabiso.SRL. El sta in Moreni, insa ore face on targoviste. Este instructor foarte bun, iti explica, te baga si de mai multe ori intr-un loc pentru a intelege, partea un pic problematica este ca scoala cu el este destul de grea, in sensul ca va recurge si la violenta in caz de nu intelegi (palme, jigniri) dar parerea mea este ca o face tot spre binele tau si chiar inveti soferie cu el, nu iti pune mana pe volan sau iti va spune el ce trebuie sa faci (te va baga de mai multe ori unde gresesti, daca tot nu te prinzi iti va explica). Vei face pe Hyundai (accent parca). In schimb nu stiu daca te vor pune sa vi la legislatie la Moreni (eu unu nu am fost prezent la nici o ora)

| EusebiuG explică (pentru Scharfschütze666):

Nu-mi prea place partea cu palmele si jignirile. O sa-mi sara tandara si cobor din masina laughing. Oricum multumesc pentru raspuns.